Oxy Water Kyslíková voda Oxylife 250 ml

0.25 l

• Najnižšia cena oproti konkurencii

Nabíja ma energiou

• , zakúpené v Vaša Lekáreň

Veľmi dobrá na hrdlo a proti zachripnutiu...

Objem
0.25 l

Popis Oxy kyslíková voda

S údajmi z vedeckých prác Dr. Ota Warburga a Prof. Dr. A. Pakdamana M.D. o vplyvoch OOT (orálnej kyslíkovej terapie) podporenými vlastnou skúsenosťou, začala cesta k novej kategórií na trhu – ku kyslíkovej vode, k Oxywater®.

Spojila som sa s podobne zanietenými ľuďmi z Čiech a po takmer tri a pol roku skúšania na princípe pokus-omyl sa nám podarilo dosiahnuť pôvodný zámer – dostať, ukotviť a udržať vo vode až 90 mg kyslíka na liter, čo sme si dali aj patentovať. Vlastníkom patentu je česká firma Oxylife, vyrábajúca slovenskú značku Oxywater®. Vo vode z vodovodu je okolo 8 ? 9 mg kyslíka, na trhu sú tzv. kyslíkové vody alebo vody s kyslíkom, ktoré sú obohatené kyslíkom od 9 do 40 mg/l. Výzva dostať až 90 mg do vody prišla tak prirodzene, že nech sme v priebehu času dosiahli čokoľvek (50 či 60 mg – stále najviac na trhu), stále to bolo pre nás neuspokojivé.

Kyslík nemá farbu, chuť, vôňu ani zápach a pri obohacovaní vody sa netvoria bublinky.

Vaša Kyslíková vode je podľa trendov v pitnom režime prirodzene neperlivá.

Naša metóda je patentovaná. Zaručuje, že sa do vody dostane 90 mg kyslíka na liter a udrží sa v nej.

Že Kyslíkovú vodu musíme plniť do plechovky, som pochopila pri návšteve továrne na výrobu plechoviek na svete. Plechovka je najčastejšie recyklovaný produkt na svete. Do 60 dní je opäť v obehu. Vnútro plechovky je ošetrené potravinársky neškodným lakom, ktorý sa vypáli v peci na 240 °C. Táto technológia zaručuje, že hliník neprenikne do nápoja.

Keď časť svojho pitného režimu nahradíte Kyslíkovou vodou okrem zahasenia smädu získate:

• prílev prirodzenej vitality bez stimulantov,
  • pocit ľahkosti v žalúdku,
  • pocit čistých hlasiviek,
  • silnú prevenciu proti generačných chorobám, najmä proti onkologickým ochoreniam,
  • nula kalórií,
  • zvýšenú výkonnosť pri športe - dostatočne okysličená krv,
  • nárast mozgovej činnosti - ihneď okysličený mozog.

Vyrobená a zabalená pre Vaše zdravie, energiu a mladosť. Užite si Vašu Kyslíkovú vodu denne.

Zloženie Oxy kyslíková voda :

Mineralizácia: TDS 147,3 mg/l PH: 7,43 Kyslík 90 mg/l

Forma Oxy kyslíková voda : 250 ml

EAN Oxy kyslíková voda : 8588005870016

Upozornenie: Oxy kyslíková voda je výživový doplnok. Výživový doplnok sa nesmie používať ako náhrada rozmanitej stravy!

• Najnižšia cena oproti konkurencii

Nabíja ma energiou

• , zakúpené v Vaša Lekáreň

Veľmi dobrá na hrdlo a proti zachripnutiu...

• Spĺňa moje požiadavky
  • , zakúpené v medikament.sk

Na základe informácie od príbuznej som sa zaujímala o vodu obohatenú kyslíkom a jej účinky na organizmus a vybrala som si Oxylife 250. Po krátkom užívaní pozorujem pozitívny vplyv na môj organizmus, lepšie prekrvenie a vitalitu.

• , zakúpené v Pilulka.sk

• Chuť dobrá
  • , zakúpené v Pilulka.sk

Zatiaľ neviem, uvidíme výsledok

• , zakúpené v Najtelo.com

Ja mam po vypití vody pocit sviežosti, manžel necíti nič.
    Zaháňa krátkodobú únavu

• , zakúpené v Najtelo.com

• Čitali sme dobre recenzie na produkt otecko je onkologicky pacient a po operacii hlasivky 1x denne vypije plechovku oxywater, citi sa po nej velmi dobre
  • , zakúpené v Pilulka24.sk

pouzivam na osviezenie