Na Heureke využívame personalizáciu a cielenú reklamu. Na základe vášho správania na Heureke personalizujeme jej obsah. Kliknutím na „Rozumiem“ alebo inam súhlasíte aj s využívaním cookies a odovzdaním údajov o správaní na webe pre zobrazenie cielenej reklamy na ďalších weboch. Personalizáciu a cielenú reklamu si môžete vypnúť v nastaveniach prehliadača. Viac

Špecifikácia San Pellegrino 0,75L sklo

Popis produktu

San Pellegrino 0.75L, minerálna voda, sýtená

Jedinečná, prírodne perlivá minerálna voda, pochádza z talianskej Lombardie, provincie Bergamo. Jej neutrálne čistá a minerálna vôňa je podporená živou, harmonickou a komplexnou chuťou. Jemné perlenie, ktoré je pre San Pellegrino typické, pochádza z prírodných prameňov. Jej unikátnosť je vo vysokom počte minerálnych látok. San Pellegrino vhodne doplní silnejšie a aromatickejšie červené a biele vína, rovnako tak aj výrazné pokrmy, ako napríklad Bolonské ragú a Chianti, alebo steak z roštenky a Malbec. Doporučujeme podávať chladenú na 6 stupňov a pokiaľ to nie je nutné, neservírovať ani s citrónom, ani s ľadom.

Recenzie San Pellegrino 0,75L sklo (1)

Chýba alebo je nepravdivý niektorý dôležitý parameter? Kontaktujte nás!

Uvedené informácie sú len orientačné, pred nákupom vo vybranom obchode odporúčame overiť, že predávaný model má kľúčové vlastnosti podľa vašich požiadaviek. Aj keď sa snažíme o maximálnu presnosť informácií, bohužiaľ nemôžeme zaručiť 100% správnosť.
Ceny produktov sú vrátane DPH.