Na Heureke využívame personalizáciu a cielenú reklamu. Na základe vášho správania na Heureke personalizujeme jej obsah. Kliknutím na „Rozumiem“ alebo inam súhlasíte aj s využívaním cookies a odovzdaním údajov o správaní na webe pre zobrazenie cielenej reklamy na ďalších weboch. Personalizáciu a cielenú reklamu si môžete vypnúť v nastaveniach prehliadača. ViacRajec Dojčenská voda pramenitá nesýtená 1,5 l

Nemusí sa prevárať S láskou Kofola. Vyrobené zo zdroja Rajec, Rajecká Lesná, Slovensko.Rozbor: 14.03.2017, INGEO-ENVILAB, s.r.o., Žilina, Slovenská republika.Ste mama...

Uložiť na porovnanie

Rajec Dojčenská voda pramenitá nesýtená 0,33 l

Nemusí sa prevárať S láskou Kofola. Vyrobené zo zdroja Rajec, Rajecká Lesná, Slovensko.Rozbor: 14.03.2017, INGEO-ENVILAB, s.r.o., Žilina, Slovenská republika. Pramenitá voda...

Uložiť na porovnanie

Rajec Pramenitá voda jemne sýtená 0,33 l

Prirodzený obsah minerálov Rajec patentované prírodou. Zdroj Rajec, Rajecká Lesná, Slovensko.Rozbor: 28.04.2014, INGEO-ENVILAB, s.r.o., Žilina, Slovensko. Pramenitá voda, jemne...

Uložiť na porovnanie

Rajec Bylinka Šípka nesýtená 1,5 l

Rajec patentované prírodou.S láskou Kofola. Nealkoholický nápoj z pramenitej vody s prídavkom bylinného extraktu šípky, nesýtený, pasterizovaný. Balené v ochrannej atmosfére.

Uložiť na porovnanie

Rajec Elixír Trnka červená ríbezľa jemne sýtená 750 ml

Bez konzervantov S láskou Kofola. Nealkoholický nápoj z pramenitej vody s prídavkom šťavy z ríbezle a trnky, jemne sýtený.

Uložiť na porovnanie

Rajec Elixír Malina černica jemne sýtená 750 ml

Bez konzervantov S láskou Kofola. Nealkoholický nápoj z pramenitej vody s prídavkom šťavy z malín a černíc, jemne sýtený.

Uložiť na porovnanie

Rajec Elixír Šípka zázvor nesýtená 750 ml

Bez konzervantov S láskou Kofola. Nealkoholický nápoj z pramenitej vody s prídavkom bylinného extraktu, nesýtený, pasterizovaný. Balené v ochrannej atmosfére.

Uložiť na porovnanie

Rajec Elixír Mäta bazový kvet nesýtená 750 ml

Bez konzervantov S láskou Kofola. Nealkoholický nápoj z pramenitej vody s prídavkom bylinných extraktov, nesýtený, pasterizovaný. Balené v ochrannej atmosfére.

Uložiť na porovnanie

Rajec Kyslík jemne sýtený 0,75 l

S kyslíkom Rajec patentované prírodou. Zdroj Rajec, Rajecká Lesná, Slovensko.Rozbor: 28.04.2014, INGEO-ENVILAB, s.r.o., Žilina, Slovensko. Nealkoholický nápoj z pramenitej vody...

Uložiť na porovnanie

Rajec Bylinka Mäta nesýtená 1,5 l

Rajec patentované prírodou.S láskou Kofola. Nealkoholický nápoj z pramenitej vody s prídavkom bylinného extraktu mäty, nesýtený, pasterizovaný.

Uložiť na porovnanie

Rajec Bylinka Púpava nesýtená 0,75 l

Rajec patentované prírodou.S láskou Kofola. Nealkoholický nápoj z pramenitej vody s prídavkom bylinného extraktu púpavy, nesýtený, pasterizovaný. Balené v ochrannej atmosfére.

Uložiť na porovnanie

Rajec Bylinka Materina dúška nesýtená 0,75 l

Rajec patentované prírodou.S láskou Kofola. Nealkoholický nápoj z pramenitej vody s prídavkom bylinného extraktu materinej dúšky, nesýtený, pasterizovaný. Balené v ochrannej...

Uložiť na porovnanie

Rajec Bobuľka Egreš jemne sýtený 0,75 l

Rajec patentované prírodou.S láskou Kofola. Nealkoholický nápoj z pramenitej vody s prídavkom egrešovej šťavy, jemne sýtený.

Uložiť na porovnanie

Rajec Bobuľka Brusnica jemne sýtená 0,75 l

Rajec patentované prírodou.S láskou Kofola. Nealkoholický nápoj z pramenitej vody s prídavkom brusnicovej šťavy, jemne sýtený.

Uložiť na porovnanie

Rajec Bylinka Šalvia nesýtená 1,5 l

Rajec patentované prírodou.S láskou Kofola. Nealkoholický nápoj z pramenitej vody s prídavkom bylinného extraktu šalvie, nesýtený, pasterizovaný. Balené v ochrannej atmosfére.

Uložiť na porovnanie

Rajec Bylinka Púpava nesýtená 1,5 l

Rajec patentované prírodou.S láskou Kofola. Nealkoholický nápoj z pramenitej vody s prídavkom bylinného extraktu púpavy, nesýtený, pasterizovaný. Balené v ochrannej atmosfére.

Uložiť na porovnanie

Rajec Bobuľka Lesná malina nesýtená 1,5 l

Bez konzervantov S láskou Kofola. Nealkoholický nápoj z pramenitej vody s prídavkom malinovej šťavy, nesýtený, pasterizovaný. Balené v ochrannej atmosfére.

Uložiť na porovnanie

Rajec Bylinka Materina dúška nesýtená 1,5 l

Rajec patentované prírodou.S láskou Kofola. Nealkoholický nápoj z pramenitej vody s prídavkom bylinného extraktu materinej dúšky, nesýtený, pasterizovaný. Balené v ochrannej...

Uložiť na porovnanie

Rajec Bobuľka Lesná jahoda jemne sýtená 1,5 l

Bez konzervantov S láskou Kofola. Nealkoholický nápoj z pramenitej vody s prídavkom jahodovej šťavy, jemne sýtený.

Uložiť na porovnanie

Rajec Bylinka Bazový kvet nesýtený 1,5 l

Rajec patentované prírodou.S láskou Kofola. Nealkoholický nápoj z pramenitej vody s prídavkom bylinného extraktu z kvetov čiernej bazy, nesýtený, pasterizovaný. Balené v...

Uložiť na porovnanie

1 - 20 z 23 produktov
1 2

Vyberajte v českej verzii Heureka.cz: Vody